“Aklınızda Soru İşareti Kalmasın!”

Ürünlerimizle ilgili 30 yıldır binlerce farklı soruyu müşterilerimizden duyduk ve yanıtladık. Bizi ve ürünlerimizi daha çabuk tanıyabilmeniz için, müşterilerimiz tarafından en sık sorulan soruları aşağıda bir araya getirdik. Eğer bu yanıtlar sizin için yeterli değilse, iletişim bölümünden bize mesaj gönderebilir, yada hakkında soru sormak istediğiniz ürünün altına bir yorum bırakabilirsiniz.

“Ürünlerinizin mekanizma ömrü ne kadardır?”

Mekanizma ömrü ne kadardır? Ne gibi sorunlar karşımıza çıkabilir? Gaysan’ın uzmanlık alanı olan mekanizmaların minimum ömrü 10 yıldır. Kullanım şartlarına göre bu süre uzayabilir gösterebilir. Bugün hala bir çok evde 25 yaşındaki Gaysan modülleri kullanılmaya devam etmektedir. Mekanizmaya gerekebilecek tek müdahale yine kullanım şartlarına bağlı değişebilecek süre sonunda (ortalama 7 yıl) amortisörlerin değiştirilme gereksinimi ihtimalidir.Bu işlemin yaklaşık maliyeti 60 TL’dir.

“Ürünler deprem anında risk yaratır mı?”

Ürünleriniz deprem anında diğer mobilyalara kıyasla ne kadar riskli? Ürünler bir çok standart mobilya çeşidi gibi panel kutu statüsündedir. Bağlantı elemanları ile duvar bağlantıları gerçekleştirilir.Açılıp kapanan yatak fonksiyonu ürüne herhangi bir ekstra risk getirmemektedir.

“Yatak bölümleri kendi kendine açılır mı?”

Yatak modüllerinin açılıp kapanmasını amortisörlü mekanizmalar sağlamaktadır. Bir amortisörün çalışıp yük kaldırma görevine başlayabilmesi için ters kuvvet uygulanması gerekmektedir. Yani kol gücü ile belli bir kuvvet uygulanmadığı sürece sistem çalışmaz, dolayısı ile yatak hareket edemez.

“Taşıma ve Demonte?”

Gaysan ürünleri kolayca monte edilebilecek şekilde minifix bağlantılar ile kurulur ve demonte edilir.Mekanizma bağlantılarını şemaları sayesinde bir mobilya ustası tarafından yapılabilecek seviyededir.

“Ürünlerin garantisi ve kullanım ömrü ne kadardır?”

Gaysan ürünlerinin resmi garantisi 2 yıl,üretici firma garantisi ise +1 yıl olmak üzere 3 yıldır. Ürünlerin tamamının minimum kullanım ömrü ve servis-parça garantisi 10 yıldır..

“Ürünlerin teknik servis ihtiyacı ne sıklıkta gerekmektedir?”

Normal şartlarda mekanizmalı ürünlerde ortalama 7 yılda bir amortisör değişimi gerekebilmektedir.

“Kullanılan malzeme cinsi nedir ve ömrü ne kadardır?”

Ürünlerimiz fabrikasyon üretim sistemine uygun olan Avrupa Birliği kalite standartlarında suntalam ham maddesi ile üretilmektedir.Yatak kasaları içinde metal profilden imal edilen latalı somyalar ürünü güçlendirir ve ömrünü uzatır. Görünür görünmez tüm kenarlar pvc ile kaplanır.

“Sipariş Verdiğim Ürünü Ne Zaman Teslim Alırım?”

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 21-30 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde (bazı ürünlerde termin süresi uzayabilir) kargoya teslim edilir. Müşteri temsilcilerimizden termin süresi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

“Satış Sözleşmesi”

Mesafeli Satış Sözleşmesi İçin Tıklayınız….